• Pon-Pt 8-19, So 8-15
  • ul. Szyszkowa 31, Warszawa, 02-285
  • +48 (22) 868-30-88

O Nas

Customer service is not a
department, it
Trike.pl-Alle_Black-Line_01

Witamy na stronach Trike.pl

„REWACO” to nazwa, która nieodmiennie od przeszło 25 lat, oznacza pasję i postęp w konstruowaniu i budowaniu motocykli trzykołowych.

Te ponad ćwierć wieku konstruowania i budowy tych, szczególnych motocykli, przyniosło efekt w postaci produktu, który bez żadnych problemów, stał się obecnie na wielu światowych rynkach, dominującym w swojej klasie.
Obecnie marka REWACO, po przez swoich dystrybutorów, oprócz krajów europejskich, występuje również w całej Ameryce Północnej, Australii, Japonii, Chinach, Korei Południowej oraz na Bliskim Wschodzie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Pasja i entuzjazm konstruktorów REWACO owocuje systematycznym wdrażaniem nowych technologii, wyjątkowym wzornictwem, oraz nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.

Trzykołowe motocykle konstruowane przez REWACO są zawsze budowane ręcznie, łącząc w sobie trwałe i sprawdzone elementy konstrukcyjne, zróżnicowane opcjonalne elementy wykończenia, oraz bardzo indywidualną konfigurację każdego egzemplarza.

To unikalne połączenie stylu, mocy i spersonalizowanego wyposażenia, oferowanego zarówno dla modeli Trike, jak i BikeConversion, nadaje motocyklom REWACO, indywidualny charakter podczas ich prezentacji, oraz pozwala doświadczać wyjątkowej i niepowtarzalnej przyjemności w czasie podróżowania.

Motocykle REWACO dystrybułowane są za pośrednictwem sieci dealerskich lub za pośrednictwem pojedynczych wyznaczonych ekskluzywnych importerów.
W Polsce zaszczyt ten przypadł w udziale firmie WIRO-BP